Жіночий алкоголізм!

Алкогольна залежність є проблемою не тільки для чоловіків, але і для жінок. Насправді жіночий алкоголізм вилікувати набагато складніше. Це обумовлено фізіологічними особливостями організму. Професійне лікування наркоманії і алкоголізму стає дуже важливим фактором для позбавлення від проблем.

Особливості жіночого алкоголізму

Жіноча алкогольна залежність на відміну від чоловіків не так часто показує наявність пагубної звички. Через це надання допомоги ускладнюється. Багато потрапляють до фахівця тільки на останній стадії, що ускладнює лікування. Звичка в перший час має досить прихований характер. Деякі дами випивають у вузькій компанії або навіть самостійно. Потім починають відбуватися часті зміни поведінки, які можуть спровокувати конфлікти всередині сім’ї. Алкоголь витісняє спочатку сім’ю, роботу і все інше.

Алкоголічки не можуть адекватно оцінювати ситуацію, контролювати себе. Це нерідко призводить до недотепних ситуацій. Часом жінка може стати навіть на шлях криміналу. Пошук чергової дози спиртного стає основним завданням для таких жінок. Якщо не надати допомогу своєчасно, їм загрожує повна деградація. За певний час можна опуститися на саме дно. При цьому вражається головний мозок і інші внутрішні органи.

Практично кожна жінка за певних обставин може опинитися в подібній ситуації. Якщо розпізнати проблему вчасно, вжити відповідних заходів, можна досягти успіху. Важливим фактором вважається підтримка чоловіка, дітей і родичів. Потрібно, щоб лікування залежності проходило в підготовлених умовах. Це передбачає комплексний вплив, спрямоване на повне позбавлення від звички.

Ответить