Візуальні особливості або ознаки наркоманії!

Згадався один епізод із фільму «Хуторянин», коли п’ятнадцятирічна дівчина у нічному клубі спробувала наркотики разом зі своїми дорослими друзями. І її поведінка миттєво змінилася. Не помітити це було неможливо, хоча б тому, що дівчина стала незрозуміло веселою. Хоча її тато цього не помітив через свою зайнятість. А дівчинка продовжила вживати наркотики і близькі помітили, що вона хвора, лише тоді, коли в неї вже з’явилися ознаки отруєння організму, так звані «ломки», знадобилася медична допомога та висновок про те, що дівчинка вживає наркотики вже зробив лікар.

У цей момент хочеться вимовити банальну фразу: люди, рідні та близькі, будьте уважнішими один до одного. І, можливо тоді буде набагато легше визначити, що хтось із Вашого оточення, можливо, вживає наркотики. Тим паче, що є й певні ознаки наркоманії. І якщо Ви помітили якісь із них, і вони яскраво виражені, то це вже привід звернутися за допомогою до фахівців, тим більше, що групою ризику в цьому випадку є підлітки та молоде доросле населення.

Перші ознаки наркоманії:

«Ознаками наркоманії може бути особливості як зовнішні чи візуальні, і особливості поведінкові».Першою ознакою наркоманії може стати зміна поведінки людини вдома. Починатися може все з того, що підліток, дівчина або юнак починають повертатися додому в пізніший час, ніж це було завжди, а ранок супроводжується неприродно дивним, важким і тривалим пробудженням. Нез’ясовні перепади настрою від необґрунтованих веселощів, іноді навіть сміху, до раптової апатії теж можуть бути ознаками наркоманії. Втрата інтересу до того, що ще зовсім недавно максимально займало та цікавило. І якщо на цьому етапі Ви звернулися до фахівців, а тут Вам представлять одних із найкращих, то лікування та реабілітація будуть потрібні мінімальні.

Ознаки та симптоми вживання наркотиків:

Тому що вже на наступній стадії близькі Вам люди можуть стати соціально небезпечними. І ознаками наркоманії вже стають повна байдужість до навколишнього життя, необґрунтована, незрозуміла та неконтрольована агресія, і навіть крадіжка цінних речей із власного будинку. Молоді люди стають грубими, вони перестають відвідувати школу, університет чи місце роботи, стають відчуженими та максимально потайливими. І це теж привід для того, щоб «бити» на сполох і негайно почати рятувати Вашу близьку людину від залежності.

Ответить