Допомога при галюцинаціях у наркозалежного!

Прийом багатьох психо-активних засобів супроводжується виникненням зорових чи слухових галюцинацій. Це дуже небезпечний стан, коли людина повністю випадає з реальності. Він може відчувати ейфорію, захоплення чи, навпаки, неконтрольований страх. У будь-якому випадку дуже важливо своєчасно надати допомогу наркоману при галюцинаціях. Якщо ви цього не зробите, стан людини погіршуватиметься, параноя – посилюватиметься, і неможливо передбачити, чим це закінчиться.

Вивести хворого з ілюзорного світу та повернути в реальний здатні висококваліфіковані фахівці. Ви знайдете їх у нашому «Центрі здорової молоді». Тут працюють досвідчені лікарі, які вміють боротися з різними видами згубних залежностей. Фахівцями здійснюється добровільне та примусове лікування наркоманії, вони допомагають пацієнтам боротися із залежністю від кислоти, 2-CB, DOB, спайсу тощо. Звертаючись до реабілітаційного центру, людина, яка приймає психо-активні речовини, може розраховувати на професійний підхід та попереджувальне ставлення.

Від яких наркотиків бувають галюцинації

Розлади психіки виникають у людей прийому різних видів наркотичних речовин. Але деякі з них вже після першого вживання змушують хворого втрачати зв’язок із реальним світом. Найбільш яскравими та барвистими є галюцинації при прийомі ЛСД, DOB, N-bone, 2-cb. Вони змушують людину забути про реальність, занурюючи її в солодкі та яскраві видіння. Але при підвищенні дози та погіршенні психічного стану пацієнта виникає так званий ефект Бед Тріп (погана подорож).

Картинки, що їх бачить наркоман, стають лякаючими, у нього розвиваються серйозні фобії, параноя. А прагнення близьких допомогти йому залежна людина розцінює як частину ворожої змови.

Найчастіше галюцинації у наркомана виникають при прийомі наступних речовин:

  • ЛСД. Наркотик, який також називають «кислотою» або «Люсей», викликає зорові спотворення та візуальні галюцинації. Людина може чути звуки та відчувати запахи, яких немає, бачити фантастичні образи. Іноді ЛСД викликає навіть тактильні галюцинації.

2-CB. Іншими поширеними назвами цього засобу є «Тусібі» та «Сибір». Наркотик діє відразу після прийому і спочатку викликає стан ейфорії. Предмети, що оточують людину, стають цікавішими, а фарби – яскравими.

  • Галюциногенні гриби. Незважаючи на те, що йдеться про продукти рослинного походження, вони є небезпечними для людей. Зорові та слухові галюцинації при прийомі псилоцибіну (грибів) бувають дуже яскравими. Вони також підвищують чутливість епідермісу, змінюють смак та нюх, порушують розумову діяльність.

Людина, яка бачить і чує те, чого немає, небезпечна для себе та оточуючих. Йому необхідне лікування у реабілітаційному центрі для наркозалежних. І діяти тут треба дуже обережно. Адже якщо наркоману здається, що за ним стежать, йому загрожує небезпека, спроби рідних допомогти можуть бути розцінені як підступ ворогів. У такому разі доцільно запросити додому професійного нарколога, який вміє працювати з людьми, у яких порушено психіку. Він зможе переконати хворого розпочати лікування.

Якщо пацієнт спочатку налаштований на боротьбу з галюцинаціями, привозіть його в клініку. Тут хворому буде призначено ефективні заспокійливі, снодійні препарати тощо. Поруч із медикаментозним лікуванням наркоман також отримає психологічну допомогу. А після того, як він повністю позбавиться галюцинацій, варто подумати про комплексну реабілітацію.

Звертайтесь до фахівців

Якщо Вас цікавить лікування залежності від спайс або психо-активних речовин інших видів та марок, звертайтесь до центру «Георгія Побідоносця». Тут працюють кваліфіковані лікарі, які спеціалізуються на допомозі пацієнтам, які страждають на галюцинації, фобії та інші розлади психіки. Вони ефективно борються з параноями, істериками, неврозами і роблять все можливе для відновлення.

Ответить