Ласкаво просимо на офіційний сайт МАА в Україні

Ті, хто цікавиться питаннями лікування наркоманії та алкоголізму, чудово розуміють, що два цих захворювання є не тільки фізичною залежністю і, як наслідок, негативним впливом на фізичний стан організму, а й залежністю психологічною, що глибоко лежить у мисленні та підсвідомості людини.

Наркологічний центр: перший крок на шляху до щастя

Тому й ефективність лікування досягається лише комплексним підходом і має ґрунтуватися на усуненні цих двох проблем. Проводиться таке комплексне лікування у спеціалізованих реабілітаційних центрах.

Наркологічний реабілітаційний центр призначений для того, щоб боротися з наркоманією та алкоголізмом.

Наши результаты

  • Сейчас проходят реабилитацию — 383 человека

  • Всего в ремиссии — 1023 человека

  • Ремиссия от 6 до 12 месяцев — 334 человека

  • Ремиссия от 1 года до 3 лет — 408 чел.

  • Ремиссия от 3 лет — 281 человек

Почему именно наш центр реабилитации?

No results found for

Центр наркологічної допомоги

Завдання будь-якого центру наркологічної допомоги – відновлення особистості людини та втрачених нею життєвих цінностей, зокрема

реабілітація наркозалежних та алкозалежних. Тому програма реабілітації завжди включає кілька етапів та розробляється спільно наркологами, психологами, психотерапевтами, спеціалістами з хімічної залежності та навіть юристами. Адже після закінчення курсу пацієнти РЦ повертаються до соціуму, де їм належить вирішувати і безліч правових питань, і вони мають бути готові до цього.

Після закінчення курсу реабілітації колишній наркоман чи алкоголік повинен не просто забути про свою згубну пристрасть, а розпочати зовсім інше життя, як то кажуть «з чистого листа». Допомогти йому освоїтись у цьому новому житті, знайти в ньому своє місце та своє покликання – теж завдання наркологічного центру. І тому, поряд з лікуванням, у РЦ ведеться активне суспільне життя: пацієнти беруть участь у різноманітних спортивних та культурних заходах, розвивають свої таланти та творчі нахили, займаються благодійністю та трудовою діяльністю. Постреабілітаційний період обов’язково включає і ресоціалізацію, яка дає можливість пацієнтам опанувати професію, що дуже важливо для подальшого успішного життя в соціумі.

Анонімні наркологічні центри

Реабілітаційні наркологічні центри – анонімні, і в цьому їхній великий плюс. Саме страх перед тим, що всі дізнаються про його хворобу у разі звернення по лікарську допомогу, найчастіше змушує залежного відмовлятися від лікування. І хоча це ще одна з багатьох ілюзій – «поки я не сказав вголос, що хворий, ніхто про це не знає», вона істотно впливає на психологічний стан хворого.

Анонімний наркологічний центр відкриває багатьом залежним дорогу до свободи, без остраху, що про них дізнаються друзі

Центр реабілітації для допомоги наркозалежним та алкозалежним

Не можна не сказати і про одну дуже важливу перевагу

центрів лікування наркоманії та алкоголізму: тут працюють не лише лікарі, а й психологи. Лікування наркоманії та алкоголізму у залежних помилковий процес. Тому тут потрібен особливий підхід, який допоможе вийти з хибного кола, сформувати нові цінності та ідеали, які будуть гідні прагнення.