Спасибі всім співробітникам і психологам, програма працює і ви даєте надію і шанс на тверезу і здорове життя
Настя
Відмінний будинок, хороші умови для проживання, завдяки йому я вже другий рік як не вживаю, живу тверезо.
Руслан
Хочу подякувати всім співробітникам цього центру за одужання сина. Кваліфіковані фахівці, відмінні умови.
Наталя
Хороший центр. Привітні співробітники. Завжди душевна атмосфера. Дякую за вашу працю
Валерій
Хороший центр! Чудова територія, дуже красиво і уютно.Самое головне цей центр допоміг моєму чоловікові впоратися з його залежністю
Татьяна
Завдяки таким соціальним центрам реально можна змінити своє життя в цікаву і позетівную сторону життя. Знаю з особистого досвіду
Олександр
Хочу висловити, величезну подяку, консультантам і співробітникам центру за надану мені допомогу, і за шанс змінити своє життя в кращу сторону.
Alex
Хочу висловити подяку співробітникам Православного душепопечительського Центру ім. Георгія Побідоносця, за надану кваліфіковану допомогу, в подоланні недуги Залежності !!!!
Павло
Я вдячний консультантам, волонтерам та лікарям за допомогу у подоланні залежності та можливості повернути собі розсудливість!!!
Славік
Хочу подякувати керівництву, консультантів цього центру за наданий внесок в моє одужання! За натхнення і мотивацію жити тверезо! Є з чим порівнювати, в минулому я проходив реабілітацію в інших організаціях і все одно зривався, але завдяки цьому місцю, професіоналізму консультантів я вже довгий час залишаюся в чистоті, насолоджуючись життям тверезо!
Сурен
Хочу подякувати керівнику і своєму куратору за те, що врятували мені життя, допомогли розсудливим і подарували шанс на життя.
Максим
Хочу подякувати всім співробітникам і консультантам , які зробили свій внесок свій час у моє життя і хочеться висловити величезну подяку керівництву , дякую що ви є що завдяки таким організаціям ви даєте нажде на життя .
Микита
Добре і правильне місце, міняє життя лю дей в хорошу сторону,мені центр допоміг , дякую.
Дмитро
Хочу висловити свою подяку керівництву та співробітникам центру за їхній неоціненний внесок у моє тверезе життя та подаровану можливість стати розсудливою людиною. Велике Вам спасибі, хлопці!
Андрій
Follow by Email
Facebook